Komise pro výběrové řízení - obsazení místa přednosty/ky Ústavu pro humanitní studia v lékařství 1. LF UK

Pracoviště Předseda komise Navržený děkanem- vedení pracoviště Odborník navržený děkanem Odborník navržený děkanem Odborník navržený děkanem Navržený odbor. organizací Navržený Akademic. senátem Náhradník pro navržené děkanem
Ústav pro humanitní studia v lékařství prof. MUDr. Otomar Kittnar, CSc., MBA doc. ThDr. Václav Ventura, Th.D. doc. MUDr. MgA. Kateřina Rusinová, Ph.D. doc. JUDr. Tomáš Doležal, Ph.D., LL.M. prof. MUDr. Pavel Martásek, DrSc. Bc. Gabriela Grznárová     ( Ing. Lucie Vojtová, Ph.D.) prof. MUDr. Jiří Raboch, DrSc. (prof. MUDr. Aleš Žák, DrSc.) prof. MUDr. Marek Trněný, CSc.