Jednička jede na Rock for People!

I letos jela 1. LF UK na letní hudební festival Rock for People do Hradce Králové. Od 4. do 6. července fanouškům rocku studenti medicíny ukazovali první pomoc, samovyšetření prsou a varlat, adiktologové upozornili na možná rizika závislosti na alkoholu a jiných návykových látkách. Nechybělo ani měření tlaku.

70406

Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People! Jednička jede na Rock for People!