I. interní klinika 1.LF UK a VFN přijme odbornou organizační a administrativně správní pracovnici/pracovníka

Hledáme do týmu kolegyni na pozici Odborná organizační a administrativně-správní pracovnice/pracovník

Jedná se o samostatné zajišťování odborných administrativních a organizačních prací, konkrétně o plnění těchto úkolů: zajišťovat organizaci výuky na I. interní klinice, zajišťovat organizaci zkoušek a státních zkoušek za spolupráce s jinými klinikami VFN a zdravotnickými zařízeními, komunikovat se studenty v anglickém jazyce. Zpracovávat bibliografii a citace, aktualizovat web I. interní kliniky, zajišťovat provozní záležitosti I. interní kliniky. Úvazek plný složený od 1.LF UK a VFN.

Co požadujeme:

Velmi dobré organizační a plánovací schopnosti, pokročilou znalost práce na PC (excel, word, databáze), dobrou znalost anglického jazyka, odpovědný přístup, schopnost pracovat samostatně, komunikační dovednosti, týmového ducha. Praxe v podobném oboru výhodou, není podmínkou.

Co nabízíme:

Odpovídající platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky/závodní stravování, benefity pro zaměstnance, příjemné pracovní prostředí. Zaškolení. Nástup možný ihned.

V případě zájmu prosím životopis zasílejte na adresu: iva.bursova@lf1.cuni.cz , telefon:224 96 2527