Hledáme absolventa se zájmem o obor psychiatrie a psychoterapie pro zařízení Asklepios Fachklinikum Wiesen

Hledáme k nejbližšímu možnému termínu absolventa lékařské fakulty se zájmem o obor psychiatrie a psychoterapie pro zařízení Asklepios Fachklinikum Wiesen, Wildenfels, Sasko, Německo, na plný nebo částečný úvazek.

Jsme moderní psychiatrické zařízeni s kapacitou 140 lůžek v lůžkovem zařízeni včetně rehabilitace pro léčbu závislosti a 21 lůžky v denním stacionáři.

Váš profil: ukončené studium medicíny, otevřenost, smysl pro týmovou spolupráci, znalost německého jazyka minimálně na úrovni Zertifikat B2

Nabízíme: Nadprůměrné léčebné spektrum umožňuje hluboké možnosti psychiatrické péče pod vedením zkušených kolegů. Klinika disponuje kompletní možností dalšího vzdělávání k dosažení aprobace. Nabízíme nadprůměrné finanční ohodnocení včetně podpory při dalším vzdělávání.

Vzbudili jsme Vás zájem? Neváhejte a obraťte se na nás.

Kontakt:

Herr Ringo Schauer

kaufmännischer Leiter (vedoucí personálního oddělení).

Tel: +49 37603 54-801

Email: r.schauer@asklepios.com