Hlávkova kolej - možnost ubytování pro akademický rok 2020/21

V souladu s nadační listinou „Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových“ je možné nejpozději do 24. 4. 2020 požádat o ubytování v Hlávkově koleji v akademickém roce 2020/2021.

Místa jsou určena pro studenty doktorských studijních programů nebo mladé akademické či vědecké pracovníky (i ty, kteří pracují v ústavech Akademie věd ČR), kteří dle výše zmíněné smlouvy dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků, jsou nemajetní, nemají byt v Praze a nejsou podnikateli.

Vzor přihlášky v elektronické podobě najdete na adrese https://www.cvut.cz/formulare-ke-stazeni. Vyplněný originál žádosti včetně vyjádření a podpisu přednosty prosím doručte nejpozději do 24. 4. 2020 na Oddělení pro vědeckou činnost a zahraniční styky 1. LF UK, které předloží žádost k podpisu děkanovi.

Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) spravovat