Gama 2 - Podpora procesu komercializace výsledků výzkumu a vývoje na UK

Vážení,

ráda bych Vás informovala, že Univerzita Karlova uspěla v soutěži o podporu z programu TA ČR Gama 2 s projektem TP01010040 Podpora procesu komercializace výsledků výzkumu a vývoje na UK II.
Celková podpora na projekt dosahuje 16,1 mil. Kč, přičemž realizace projektu bude probíhat tři roky do prosince 2022. Projekt je určen na podporu ověření komerčního potenciálu a přípravu komercializace (tzv. proof of concept fáze), navazuje na projekt Gama realizovaný na UK v období 2014-2019.
Nositelem a administrátorem projektu je Centrum pro přenos poznatků a technologií UK (CPPT). Předpokládáme, že 1. interní soutěž o podporu bude vyhlášena 21. října, kdy budou informace dostupné i na webových stránkách CPPT www.cppt.cuni.cz. Začátek realizace projektů se předpokládá od února 2020.
V případě dotazů se prosím obracejte na ing. Ondráčka z CPPT (Evzen.Ondracek@ruk.cuni.cz).

S pozdravem,
                                                                                                        Mgr. et Mgr. Hana Kosová