1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Fyziologický ústav přijme laboranta/tku

Fyziologický ústav 1. LF UK přijme pro svou laboratoř neurofyziologie (vedoucí prof. Mysliveček), laboranta/ku s nástupem od 1.11.2022 (případně dle dohody).

Požadavky: SŠ vzdělání (i absolvent), schopnost samostatné práce, odpovědnost, pečlivost, práce na PC. Nabízíme: platové ohodnocení dle platných tarifů, odměny z grantových úkolů, možnost rozvoje svých schopností (práci s moderními přístroji), stravenky (příspěvek zaměstnavatele), penzijní/životní pojištění po odpracování stanovené doby, dovolená 5 týdnů.

V případě vašeho zájmu zašlete Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: jmys@lf1.cuni.cz.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.


 

Hodnocení: spravovat