Finanční oddělení 1.LF UK přijme vhodného kandidáta na místo: finanční účetní

Finanční oddělení 1. LF UK přijme vhodného kandidáta na plný pracovní úvazek na místo finanční účetní s nástupem ihned nebo dle dohody.

Požadavky: ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru

komunikativní, vstřícné chování, týmová spolupráce

analytické myšlení, preciznost, pečlivost, schopnost učit se

praktická znalost podvojného účetnictví, účetní legislativy a DPH

pasivní znalost anglického jazyka

uživatelská znalost MS Office – Excel, Word

Náplň práce: likvidace cestovních příkazů

účetní likvidace dokladů

příprava podkladů pro audit a daňového poradce

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené v roce, přátelský kolektiv, místo výkonu práce v centru Prahy, odpovídající finanční ohodnocení

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte nejpozději do 1. 8. 2019 od zveřejnění inzerátu na adresu: barbora.getmancukova@lf1.cuni.cz

Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni k účasti na osobním pohovoru.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese https://www.lf1.cuni.cz/GDPR/Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.