Finanční manažer/ka projektů NPO, OP VVV, OP JAK a dalších na plný pracovní úvazek na dobu určitou.

Finanční manažer/ka projektů

Univerzita Karlova, 1. lékařská fakulta se sídlem Kateřinská 32, Praha 2 hledá zaměstnance na pozici Finančního/ní manažera/ky projektů NPO, OP VVV, OP JAK a dalších na plný pracovní úvazek na dobu určitou.

Náplň práce:

- zajištění finančního řízení projektů

- sledování průběžného čerpání rozpočtu (přímé, nepřímé, režijní náklady příjemce a partnerů projektu)

- příprava a kompletace podkladů pro žádosti o platbu, zpracování žádostí o platbu

- sledování a aktualizace finančních plánů projektů

- dohled nad naplňováním finančních milníků

- spolupráce s projektovým manažerem projektu a dalšími členy realizačního týmu

- dohled nad plněním podmínek poskytovatele z hlediska finančního řízení (způsobilost nákladů, náležitosti dokladů aj.)

- zodpovědnost za provedené platby v rámci projektů

- účast při kontrolách projektů

Požadujeme:

- VŠ vzdělání

- znalost AJ, MS Office

- přehled v oblasti dotační a grantové problematiky, zkušenost s administrací projektů s rozpočtem nad 10 mil. Kč

- schopnost týmové spolupráce

- velmi dobré komunikační a analytické schopnosti

- organizační a koordinační schopnosti

- pečlivost a flexibilitu

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání v prostředí VŠ

- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, možnost home office, posilovna, více na webových stránkách https://www.lf1.cuni.cz/benefity)

- spolupráci v úzkém kolektivu, odpovídající mzdové podmínky

- nástup možný ihned nebo dohodou

Žádáme o zaslání stručného profesního životopisu s charakteristikou dosavadní praxe, referenci 3 administrovaných projektů. Životopisy zasílejte do konce června 2022.

Kontakt: Oddělení strategického rozvoje, Lenka Karhanová, lenka.karhanova@lf1.cuni.cz.