1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova

Fakultní weby

josmart 11.11.2014

Webové stránky pracovišť 1. LF UK

Webové stránky jsou pro pracoviště fakulty užitečným nástrojem, jak prezentovat svou činnost a nabízet návštěvníkům užitečné informace, novinky ...
V tomto článku se dozvíte, jak zřídit nový web, jaké jsou možnosti výběru i jak by hotový web měl nakonec vypadat.


josmart 16.06.2015

Redakční systém WebBlast

Administrace fakultního portálu a dalších webů běžících pod redakčním systémem WebBlast je dostupná na adrese ve tvaru  http://adresa_webu/spravce (např. http://www.lf1.cuni.cz/spravce).
Základní nápovědu naleznete přímo v administraci po přihlášení. Podrobné možnosti systému si můžete projít v tomto článku.

josmart 09.11.2017

Nejčastější chyby vytvářené uživateli WebBlastu

Máte pocit, že výsledky Vaší práce v našem redakčním systému nejsou příliš reprezentativní? V tomto článku se dozvíte, jaké jsou nejčastější chyby, kterých se uživatelé dopouštějí a jak se jich vyvarovat. Také se dozvíte, jak by měl vypadat ideální článek.


stuka 11.11.2014

Zodpovědnost za aktuálnost informací na fakultních www stránkách

Fakultní portál je nástrojem pro publikování informací v místě jejich vzniku, tak aby uživatel měl k dispozici co nejčersvější a nejúplnější údaje. K tomu je třeba, aby příslušná oddělení sledovala své stránky a dbala na jejich aktuálnost.

admin 11.11.2014

Jak vystavit osobní www stránky?

Každý uživatel, který má na serveru dec52.lf1.cuni.cz založené osobní konto (mailovou adresu), může ve svém adresáři publikovat internetové stránky.


Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení výpočetní techniky . počet zobrazení: 2220 poslední aktualizace: 09.11.2017
zavřít