1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

DUO-Thailand Fellowship Programme pro rok 2020

Dům zahraniční spolupráce si Vás dovoluje informovat o pokračování programu DUO-Thailand Fellowship Programme pro rok 2020, který umožňuje výměnné pobyty VŠ studentů mezi Thajskem a státy Evropské unie. 

Mezi příslušnými vysokými školami musí být v rámci tohoto programu uzavřena dohoda o dvoustranné spolupráci. Každý účastník výměny musí mít příslib přijetí od partnerské školy. Možná je i výměna dvou studentů, jejímž cílem je mj. teprve dohodu o dvoustranné spolupráci dojednat a uzavřít. Přednost však budou dostávat hlavně výměnné pobyty na základě již existující dohody.

Žádost o uskutečnění obou výměnných pobytů po vzájemné dohodě obou vysokých škol podává thajská vysoká škola. Uzávěrka pro přijímání žádostí o mobility v příštím roce je 4. října 2019. Výměnu studentů je ovšem nutné dojednat s dostatečným časovým předstihem, aby thajská vysoká škola stihla podat žádost v požadovaném termínu.

Stručné informace k programu v češtině naleznete níže.

Informace s podrobnými pokyny v angličtině jsou k dispozici zde.

Formulář, který musí vyplnit navrhovaný student, je k dispozici zde.

Plán výměnného pobytu schvalovaný oběma školami je ke stažení zde.

Kompletní informace o programu ASEM-DUO jsou k dispozici na webových stránkách tohoto programu (http://www.asemduo.org - viz DUO Thailand) nebo thajského Ministerstva pro vysoké školství (http://www.inter.mua.go.th).

Hodnocení: spravovat