1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

DOtazník ČMKOS o flexibilní práci

Vážené kolegyně,
Vážení kolegové,

ráda bych poděkovala všem, kdo se zapojili do našeho průzkumu z oblasti flexibilního trhu práce, který zjišťuje nejen jak velký počet respondentů může či nemůže využívat pružnou pracovní dobu či práci z domova. Pomáhá pružná pracovní doba ke slaďování pracovního a soukromého života? Jak to
vnímají ti, kdo ji mohou využít a jak ti ostatní? I to budou výsledky naší ankety. Aktuálně máme vyplněných téměř 4 500 dotazníků. To si říká o výzvu, dotáhnout naši anketu na vzorek 5 000 respondentů.

Pokud jste anketu ještě nevyplnili, prosím přidejte se.

Flexibilní trh práce. Je to dobře nebo špatně?
Máte možnost pracovat z domova (tzv. home office)? Musíte být na příjmu nebo dokonce pracovat po stanovené pracovní době? Je pružná pracovní doba výhodou?
Pomozte nám připravit přehled, co si o časové a prostorové flexibilitě na trhu práce myslí zaměstnanci. Stačí vyplnit následující dotazník:


https://goo.gl/forms/xs7S0NvqHhzofoqA3.

Adresu zadejte do vyhledávače a dotazník se Vám otevře. Nezabere vám to více než tři minuty. Garantujeme, že nikdo neeviduje vaše jméno, ani kontaktní údaje – dotazník je zcela anonymní a můžete tak bez obav uvést svůj názor.
O výsledcích dotazníku budeme informovat na konferenci, kterou na toto téma připravujeme, ale může se stát důležitým zdrojem podpůrných argumentů pro vyjednávání na různých úrovních.

Předem děkujeme za rozšíření této prosby i na vaše kolegy a známé.

S pozdravem a přáním pěkných dnů

Ing. Radka Sokolová
místopředsedkyně ČMKOS

nám. W. Churchilla 2
130 00 Praha 3

telefon: +420 234 46 2855
mobil: +420 604 183 150
e-mail: sokolova.radka@cmkos.cz
web: http://www.cmkos.cz


Hodnocení: spravovat