CPPT hledá administrátora/ku projektu OP VVV

Kdo jsme?

Centrum pro přenos poznatků a technologií UK (CPPT) poskytuje informace a odborné služby pro akademickou sféru i externí partnery v rámci inovačního procesu na Univerzitě Karlově. Soustředí se na vyhledávání nových nápadů vznikajících na UK a jejich právní a patentovou ochranu. CPPT nabízí servis pro oblast smluvního výzkumu a konzultačních služeb, propojuje vědecké týmy se soukromým a veřejným sektorem, zajišťuje dotační financování inovačních aktivit a vzdělávání v oblasti transferu poznatků a technologií.

Do týmu přijmeme...

Administrátora/administrátorku projektu OP VVV. Jde se o administrativní práci na plný úvazek s možností velké časové flexibility. Pozice je vhodná i pro studenty VŠ. Nástup možný v lednu 2020, popřípadě co nejdříve dle dohody.

Co bude Vaším úkolem?

• Budete administrativní podpora projektu OP VVV Strategický rozvoj kapacit vědy a výzkumu a posílení mezinárodní konkurenceschopnosti Univerzity Karlovy.
  • Povedete běžnou administrativní agendu – čeká Vás vyřizování emailů, vytváření objednávek, příprava cestovních příkazů, zápisů z porad, organizace schůzek, skenování a archivace dokumentů.
  • Budete sbírat podklady prokazující plnění monitorovacích indikátorů projektu.
  • Ohlídáte dodržování pravidel publicity.
  • Budete spolupracovat na přípravě monitorovacích zpráv.

Měl/a byste mít:

• samostatný, aktivní přístup k řešení úkolů;
  • proklientské uvažování;
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni;
  • dobrou uživatelskou znalost práce s PC
    (MS Office);
  • zkušenost s prací v akademickém prostředí. Případná zkušenost s projektovou podporou bude výhodou.
  • Pozice je vhodná i pro studenty VŠ nebo čerstvé absolventy.

Co nabízíme?

• Práci s možností velké časové flexibility
  • Příjemné pracovní prostředí v malém týmu
  • Kancelář v centru Prahy (Praha 1, Petrská ul.)
  • Zázemí vysoce prestižní instituce
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 3 Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Stravenky, MultiSport karta a další zajímavé zaměstnanecké benefity

Inzerát najdete také na jobs.cz ZDE

Zaujala Vás naše nabídka?

Pošlete nám, prosím, svůj profesní životopis spolu se stručným průvodním dopisem na e-mailovou adresu osobni@ruk.cuni.cz. Vybrané uchazeče brzy pozveme k osobnímu setkání.