Certifikovaný kurz Klinická neuropsychologie dospělých

Informace ke kurzu

Certifikovaný kurz je koncipován jako teoreticko-praktický, jeho cílem je seznámení účastníků s teoretickými základy klinické neuropsychologie dospělých a praktickou aplikací neuropsychologických metod. Kurz probíhá celkem v 21 vyučovacích dnech po 8 vyučovacích hodinách ve třech základních vzdělávacích blocích. Kurz je určený pro klinické psychology a psychology ve zdravotnictví, podmínkou účasti v kurzu a získání certifikátu je zařazení do předatestačního vzdělávání v klinické psychologii.

Kurz je akreditován Ministerstvem zdravotnictví ČR, probíhá na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy ve spolupráci s Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze, organizuje jej Neuropsychologická laboratoř Neurologické kliniky 1. LF UK. Účastníci kurzu se stanou studenty dalších forem vzdělávání 1. LF UK. Garanty a koordinátory kurzu jsou: Mgr. Tomáš Nikolai, Ph.D., PhDr. et PaedDr. Pavel Harsa, Ph.D. a prof. MUDr. Evžen Růžička, DrSc.

Počet účastníků: maximálně 18

Délka kurzu: 21 vyučovacích dnů po 8 vyučovacích hodinách.

Počet kreditů: 101 kreditů

Cena: 950,- Kč za jedno setkání (19 950 Kč za kurz)

Třetí běh kurzu bude otevřen na podzim 8. – 9. října 2018, zájemci o kurz se mohou informovat na adrese tomas.nikolai@vfn.cz, přihlášení je možné na portálu Akademie celoživotního vzdělávání zdravotníků http://www.acvz.cz/