Certifikát o absolvování přípravného kurzu

Certifikát o absolvování přípravného kurzu pro studium medicíny pořádaného 1.LF UK Praha

Absolventům přípravného kurzu bude na požádání vystaven certifikát o absolvování přípravného kurzu pro studium medicíny.

Podmínkou získání certifikátu je 75 % účast na přednáškách přípravného kurzu.

Pro kurz A je povoleno 7 absencí na přednáškách za zimní semestr a 7 absencí na přednáškách za letní semestr.

Pro kurz B je povolena absence na 1 přednáškovém dni za zimní semestr a absence na 1 přednáškovém dni za letní semestr.

Účastníci kurzu odevzdají žádost o certifikát spolu s průkazem účastníka kurzu na poslední přednášce kurzu. Certifikát bude zájemcům zaslán poštou.

Absolvování kurzu není u přijímacího řízení na 1.LF bonifikováno. Absolventi kurzu musí splnit podmínky řádného přijímacího řízení.

Mgr. Richard Buchal
garant přípravného kurzu