CENA MUDr. JANA BUREŠE ZA ROK 2017

Cenu uděluje Alzheimer nadační fond za nejlepší odbornou publikaci mladých autorů, zaměřenou na problematiku Alzheimerovy nemoci a demencí v oblasti neurologie, psychiatrie, geriatrie a neurověd. Vítěz soutěže bude odměněn částkou 30 000 Kč.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Cena bude udělena za původní sdělení publikované v renomovaném odborném časopisu s impaktním faktorem (IF) nad 1,00 dle Thomson Web of Science.

Do soutěže lze přihlásit pouze publikaci uveřejněnou v kalendářním roce 2017. Počítají se i práce, které byly v roce 2017 zveřejněny na Medline pouze elektronicky a později započteny do roku 2018.

První autor nebo korespondující autor musí být mladší 40 let. Počet přihlašovaných publikací není omezen. Práce lze přihlašovat na: sekretariat@alzheimernf.cz. Je nutné zaslat stručný průvodní dopis a životopis přihlašujícího autora s uvedením roku narození a přihlašovaný článek v pdf formátu v publikované podobě.

Po přihlášení práce bude zasláno potvrzení o jejím přijetí do soutěže.

Uzávěrka přihlášek je 31. 3. 2018.

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE A PŘEDÁNÍ CENY

Vítěznou práci vybere správní rada Alzheimer nadačního fondu tajným hlasováním. Vítěz bude kontaktován do 10. 4. 2018 a výsledek soutěže zveřejněn na FB Alzheimer NF. Předání ceny proběhne během společenského večera VII. konference Neuropsychiatrického fóra (25.–27. 4. 2018), www.npforum.cz.

www.alzheimernf.cz