Aktuální stipendijní nabídka organizace DAAD (Německé akademické výměnné služby).

Zde najdete aktuální nabídku organizace DAAD pro studenty bakalářských a magisterských programů, dále stipendia pro doktorandy, postdoktorandy a vysokoškolské učitele a vědce.

Spolu s DAAD Information Point Praha pořádá Akademická informační agentura (AIA) tři webináře pro případné zájemce, kde bude představen proces podání žádosti a novinky v souvislosti s pandemií Covid-19. V rámci webinářů se o svoje zkušenosti se stipendiem DAAD podělí bývalá stipendistka/bývalý stipendista.   Pro uchazeče o stipendium ke studiu magisterského programu a k účasti na letním kurzu v roce 2021 jsou k dispozici tyto 2 termíny: 8. 10. 2020 od 16 hodin a 2. 11. od 13:30.   Pro uchazeče o výzkumná stipendia (doktorandy, postdoktorandy a akademické pracovníky) je k dispozici následující termín: 15. 10. 2020 od 16 hodin.Pozvánku naleznete též na stránkách AIA v sekci Události.