1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Adiktologové slavili

Česká asociace studentů adiktologie uspořádala dne 30. září oslavu patnácti let vydávání časopisu Adiktologie a deseti let studijního oboru adiktologie na 1. LF UK, zároveň při této příležitosti představila svoji studentskou organizaci.

56928


V první formální části akce seznámil účastníky oslav profesor Michal Miovský s historií časopisu a studia adiktologie. Předsedkyně ČASA Anna Vondrová společně s místopředsedkyní Lenkou Richterovou představily studentský spolek, jeho cíle a poslání.

Ve druhé části sehráli studenti divadelní představení na téma vzniku adiktologie a odborného časopisu. Slavnostního rozkrojení dortu ve tvaru časopisu Adiktologie se ujal profesor Miovský, dortu studijního oboru adiktologie Mgr. Jiří Libra a dortu ČASA Lenka Richterová. Dorty, stejně jako výborné občerstvení, připravili sami studenti, návštěvníci oslav se v aule kliniky adiktologie dobře bavili.

František Trantina, tajemník ČASA z.s.
Adiktologové slavili Adiktologové slavili Adiktologové slavili Adiktologové slavili Adiktologové slavili Adiktologové slavili Adiktologové slavili

photo by Petr Popov a ČASA

Hodnocení: spravovat