223. PŘEHLED INFORMACÍ O EVROPSKÉM VÝZKUMU

EIT Health Summit 2020

• Kdy: 24.11.2020 - 3.12.2020
  • Kde: online

Od 24. listopadu do 3. prosince 2020 pořádá Evropský inovační a technologický institut (EIT - European Institute of Innovation and Technology) online „EIT Health Summit 2020“. Akce se bude zabývat otázkami zdravotní péče a poskytne přednášky na téma: umělá inteligence, vysoce hodnotná zdravotní péče a nové obchodní modely. V neposlední řadě proběhne také „Catapult Final“, soutěž digitálních zdravotnických, biotechnologických a lékařských technologických start-upů. Účast na summitu je skvělou příležitostí pro diskuzi, networking nebo setkání s inovátory.
Více informací naleznete zde.

Záznam ze zasedání pracovní skupiny IGLO pro oblast zdraví

Dne 17. září 2020 se uskutečnilo zasedání pracovní skupiny IGLO pro oblast zdraví, jehož tématem bylo evropské partnerství v oblasti zdraví - IHI Partnership (Innovative Health Initiative).
Záznam kanceláře CZELO je k dispozici zde.