1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
vhejs| tisk | spravovat

156. PŘEHLED INFORMACÍ O EVROPSKÉM VÝZKUMU

IPR Helpdesk webinář na téma ´Patent drafting in the field of Life Science´
  • Kdy: 24.5.2016
  • Kde: online

V rámci série ´IP Challenges in Life Science´ organizuje IPR Helpdesk dne 24. května webinář s názvem Patent drafting in the field of Life Science. První část školení se zaměří na aspekty podávání žádostí a další praktické záležitosti spojené s duševním vlastnictvím. Podrobné informace naleznete zde.

IPR Helpdesk webinář na téma ´Handling and Management of IP portfolios with a focus on Life Science´
  • Kdy: 27.5.2016
  • Kde: online

V rámci série ´IP Challenges in Life Science´ organizuje IPR Helpdesk dne 27. května webinář s názvem Handling and Management of IP portfolios with a focus on Life Science. Druhá část školení se zaměří na obecný význam duševního vlastnictví a nezbytné podmínky pro jeho efektivní management. Podrobné informace k události naleznete zde.

IPR Helpdesk webinář na téma ´Successful contractual IP Management of Life Science Projects and Commercialisation´
  • Kdy: 30.5.2016
  • Kde: online

V rámci série ´IP Challenges in Life Science´ organizuje IPR Helpdesk dne 30. května webinář s názvem Successful contractual IP Management of Life Science Projects and Commercialisation. Třetí část školení se zaměří na formulaci vlastnických práv ve smluvních podmínkách u projektů v oblasti Life Science a následné obchodní využití. Podrobné informace naleznete zde.

Letní pracovní setkání EURADIA – Udržitelné inovace ve výzkumu diabetu
  • Kdy: 13.7.2016
  • Kde: Brusel (Belgie)

Dne 13. července 2016 se koná v Bruselu pracovní setkání na téma ´Sustainable Innovation in Diabetes Research: How Europe can Rise to the Challenge´, organizované aliancí EURADIA (Aliance pro evropský výzkum diabetu). Záměrem setkání je zapojit výzkumné instituce, politické představitele a další zúčastněné strany do debaty o výzvách v oblasti výzkumu diabetu. Uzávěrka registrací je 1. července 2016. Více informací naleznete zde.

9. výzva IMI2

Společná technologická iniciativa 'Inovativní medicína' (IMI2) zveřejnila 9. výzvu k předkládání návrhů pro výzkumníky, kteří mají zájem účastnit se smluvního partnerství veřejného a soukromého sektoru. Výzva se týká šesti tematických okruhů zaměřených na vývoj léčiv budoucnosti. Uzávěrka je 26. 7. 2016. Další informace naleznete zde.


Za obsah této stránky odpovídá: MICEP. počet zobrazení: 347 poslední aktualizace: vhejs, 20.05.2016
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.
zavřít