1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

12. ročník konference MEFANET

Vážení příznivci konference MEFANET!

Dovolujeme si Vás jménem programového a organizačního výboru konference MEFANET 2018 pozvat na 12. ročník akce, na které se pravidelně potkávají pedagogové a studenti všech lékařských a zdravotnických fakult z České a Slovenské republiky spolu s odborníky v oblasti zdravotnické informatiky a elektronické podpory výuky.

79014

Keynote přednášky opět zajistí zajímaví hosté ze zahraničí. Martin Adler (Ludwig-Maximilians University Munich a Instruct AG) připravuje přednášku z oblasti virtuálních pacientů s názvem CASUS – a software for creating and learning with virtual patients. Michal Nowakowski (Jagiellonian University, Krakow) bude hovořit o objektivní evaluaci a jeho přednáška ponese název Implementation of Objective Structured Clinical Examination: description of good practice based on four successful implementations. Další program pokryjí workshopy a sdělení z tradičních oblastí naší pedagogicky orientované akce: technology-enhanced learning, curriculum mapping, simulation, educational informatics.

Konference MEFANET 2018 proběhne letos v kongresových prostorách hotelu Primavera v Plzni, a to ve dnech 27. a 28. listopadu 2018. Záštitu nad letošním ročníkem udělila Děkanka Fakulty zdravotnických studií ZČU, Doc. PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D. Více informací získáte na webu http://www.mefanet.cz/konference a na přiloženém oznámení o konferenci s časovým plánem celé dvoudenní akce. On-line registrace na konferenci je již možná. Zájemce o aktivní účast prosíme o dodržení termínu pro zaslání strukturovaného abstraktu, a to do 7. listopadu 2018.

Současně s pozváním na konferenci si dovolujeme upozornit, že kontinuálně probíhá sběr článků do časopisu MEFANET Journal (Mefanet J --- ISSN 1805-9163 print, ISSN 1805-9171 online --- http://mj.mefanet.cz). Ediční rada Vám touto cestu nabízí možnost publikování v tomto on-line i tištěném médiu.

Těšíme se opět na shledanou na listopadovém MEFANETu - tentokrát v Plzni.

 

Hodnocení: spravovat