1. lékařská fakulta přijme na kumulovanou pracovní pozici energetika a současně technického pracovníka - na plný pracovní úvazek

Univerzita Karlova – 1. lékařská fakulta

Kateřinská 32, 121 08 Praha 2

p ř i j m e na kumulovanou pracovní pozici energetika a současně technického pracovníka- na plný pracovní úvazek. Pracovní náplní obsazované pozice je zajišťování energetického hospodářství a agenda vyhrazených technických zařízení (VTZ) – výtahů, kotelen, elektrických a plynových zařízení. Činnost energetika zahrnuje provádění měření a výpočtů spotřeby a sledování parametrů dodávaných energií a paliv, řešení požadavků na změny množství dodávaných energií, zadávání energetických auditů a opatření pro úsporu energií. Agenda VTZ zahrnuje sledování a shromažďování požadavků na revize, servis, opravy a údržbu VTZ a sjednávání jejich provedení. Nástup od 1.12.2021.

Kvalifikační předpoklady: úplné středné vzdělání, preference elektrotechnických směrů, praxe v oboru vítána

Požadujeme:

· práci s PC – uživatelsky Word, Excel, Office…

· pečlivost a důslednost

· komunikativnost

· flexibilitu

Životopisy zasílejte na petr.becvar@lf1.cuni.cz Ing. Petr Bečvář-vedoucí odd.