1. lékařská fakulta přijme do ekonomického úseku pracovníka na plný pracovní úvazek

Univerzita Karlova – 1. lékařská fakulta

Děkanát – Kateřinská 32, 121 08 Praha 2

p ř i j m e do ekonomického úseku pracovníka na plný pracovní úvazek. Pracovní náplní obsazované pozice je sledování rozpočtů projektů, vyřizování objednávek, fakturace, vyúčtování cestovních příkazů a další ekonomické činnosti.

Požadujeme:

· ÚSO vzdělání ekonomického směru

· práci s PC – uživatelsky

· pečlivost a důslednost

· schopnost pracovat v týmu

· komunikativnost

· flexibilitu

Znalost anglického jazyka upřednostněna.

Nástup možný ihned, případně dle dohody. Zaměstnanecké benefity - homeoffice, posilovna aj.

Kontakt: dana.mestekova@lf1.cuni.cz, kamila.kabeleova@lf1.cuni.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.