1. lékařská fakulta, oddělení správy majetku, přijme pracovníka/pracovnici na pozici Odborný organizační a administrativně-správní pracovník

Univerzita Karlova, 1. lékařská fakulta, Kateřinská 32, Praha 2, oddělení správy majetku, přijme pracovníka/pracovnici na pozici Odborný organizační a administrativně-správní pracovník.

Náplň práce:

Samostatné zajišťování rozsáhlých odborných administrativních a organizačních prací a agend spojené s kompletní evidencí. Příprava a shromažďování podkladů a jejich následné zpracování. Samostatné zpracování dílčích zpráv v oddělení správy majetku.

Komunikace s ekonomickým oddělením děkanátu a odpovědnými pracovníky za evidenci majetku na ústavech a klinikách 1. LF UK.

Požadujeme VŠ/SŠ vzdělání, schopnost týmové spolupráce, administrativní, organizační a komunikativní schopnosti, pečlivost, samostatnost. Znalost MS Office, základy AJ, praxe vítaná.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, práci v malém kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, stravenky, příjemné pracovní prostředí.

Nástup ihned nebo dohodou.

Stručný životopis s charakteristikou dosavadní praxe zasílejte na Mgr. Taťánu Grégrovou,

e-mail: tatana.gregrova@lf1.cuni.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.