zburi| tisk | spravovat

Zvýhodněné rekondiční pobyty v Mariánských Lázních

Rádi bychom Vás upozornili na nový benefit, který mají možnost využít všichni zaměstnanci, studenti a absolventi 1. LF UK. Jedná se o zvýhodněnou nabídku společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně na rekondiční pobyty, která je platná do 22. prosince 2016. Jako u všech ostatních benefitů stačí k čerpání slevy využít průkaz zaměstnance/studenta/člena klubu ALUMNI 1. LF UK.

Zvýhodněné ceny rekondičního pobytu v Léčebných lázních Mariánské Lázně platí i pro jednu doprovodnou osobu, která nemusí být zaměstnancem, studentem či absolventem 1. LF UK. Součástí nabídky je nejen ubytování ve 4* superior hotelech a polopenze, ale také 2 relaxační procedury denně a neomezený vstup do fitness centra, bazénu, whirlpoolu a sauny.

Přijďte se svými blízkými relaxovat do krásného prostředí lázeňského města a parku.

Více informací najdete ZDE nebo se můžete obrátit na e-mail zuzana.burianova@lf1.cuni.cz.

64621

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 212 poslední aktualizace: zburi, 09.09.2016