1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
dsane| tisk | spravovat

Zubní lékařství

Aachen: RWHT Aachen (Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule Aachen); 1 student na 6 měsíců (Studijní pobyt); vyučovací jazyk: němčina, požadovaná minimální úroveň znalosti B1

Granada: Universidad de Granada. Facultad de odontología. Smlouvu máme na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenti po 4 měsících (Studijní pobyty). Vyučovací jazyk je španělština. Bližší informace pro přijíždějící výměnné studenty najdete zde. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ na Stomatologické fakultě najdete zde.

Madrid: Universidad CEU San Pablo. Facultad de Medicina. Smlouvu máme na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 1 studenta na 10 měsíců (Studijní pobyt) a 1 studenta na 3 měsíce (Praktická stáž). Vyučovací jazyk je španělština. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde

Madrid: Universidad Europea de Madrid. Facultad de Ciencias Biomédicas. Smlouvu máme na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 3 studenty po 9 měsících (Studijní pobyt). Vyučovací jazyk je španělština. Bližší informace pro přijíždějící výměnné studenty najdete zde.

Oulu: University of Oulu. Faculty of Medicine, Smlouvu máme na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 1 studenta na 10 měsíců (Studijní pobyt). V nabídce pro výměnné studenty jsou i kurzy v angličtině. Bližší informace pro přijíždějící studenty najdete zde (lze se proklikat na nabídku kurzů v angličtině pro studenty zubního lékařství).

Perugia: Università degli Studi di Perugia; 2 studenti po 9 měsících (Studijní pobyty); vyučovací jazyky: italština a angličtina, požadovaná minimální úroveň znalosti B1; angličtina pouze pro kurzy v laboratoři; univerzita nabízí pro výměnné studenty bezplatné kurzy italštiny v únoru a září

Rostock: Universität Rostock. Aktuálně platnou smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Podle smlouvy můžeme každý akademický rok vysílat 4 studenty po 3 měsících (Studijní pobyty). Vyučovací jazyk je němčina. Informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ na Univerzitě Rostock najdete zde.

Santiago de Compostela: Universidad de Santiago de Compostela. Smlouvu máme na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenty po 9 měsících (Studijní pobyty). Vyučovací jazyk je španělština. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde.

Stockholm: Karolinska Institutet. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2017. Můžeme vysílat 2 studenty magisterského cyklu po 3 měsících (buď oba na Studijní pobyty, nebo oba na Praktické stáže, dle domluvy v daném akademickém roce). Pro výměnné studenty je v nabídce program v angličtině (na stránkách KI si lze najít program v angličtině pro zubní lékařství, viz odkaz). Informace pro výměnné studenty, včetně přijíždějících studentů programu Erasmus+, najdete zde.

Varšava: Medical University of Warsaw. Faculty of Medicine and Dentistry. Smlouvu máme na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenty po 10 měsících (Studijní pobyty). Varšavská Lékařská univerzita má anglickou paralelku. V nabídce pro výměnné studenty jsou tak i kurzy v angličtině. Pro nabídku anglických kurzů v oboru zubního lékařství platí v tuto chvíli určitá omezení, je tedy třeba sledovat webové stránky varšavské univerzity (i k těmto informacím se lze proklikat z následujícího odkazu). Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde.


Za obsah této stránky odpovídá: Ten, kdo text vložil. počet zobrazení: 1736 poslední aktualizace: dsane, 07.03.2016
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.
zavřít