mlino| tisk | spravovat

Zasílá uchazeč poštou nějaké dokumenty?

Ano,  a to v těchto případech:

1) uchazeč splňuje podmínky přijetí bez přijímací zkoušky (zasílá úředně ověřený katalogový list nebo úředně ověřená vysvědčení a žádost o upuštění)

2) uchazeč splňuje podmínky pro bonifikaci (zasílá originál katalogový list nebo úředně ověřená vysvědčení a žádost o bonifikaci)

3) v případě, že požaduje modifikaci přijímacího řízení vzhledem ke svému druhu postižení (zasílá zdůvodněnou žádost doplněnou lékařskou zprávou).

Dokumenty je třeba odeslat nejpozději do 29.2.2016 na adresu studijního oddělení, Kateřinská 32, Praha 2, 121 08.

Pro případné dotazy kontaktujte referentku přijímacího řízení Mgr. Janu Zaspalovou, tel. 224964201 nebo e-mail jzasp@lf1.cuni.cz

Za obsah této stránky odpovídá: Studijní oddělení. počet zobrazení: 3719 poslední aktualizace: msoch, 09.02.2016