zburi| tisk | spravovat

Zaměstnanci 1. LF UK se zúčastnili prvního ročníku Volejbalového turnaje

3. 10. 2015 se na Albertově konal vůbec první ročník Volejbalového turnaje pro zaměstnance 1. LF UK. Celý turnaj zorganizoval přednosta Ústavu tělesné výchovy PaedDr. Josef Marcoň. Mezi sebou se utkala čtyři družstva - ÚVN, STS Chvojkovice Brod, Tvoja mama a Chíra 3.

56783

Do poslední chvíle se bojovalo jako o život. Týmy do svého výkonu daly veškeré své síly, ale první místo je jenom jedno. Na nejvyšším stupni vítězů tak stanulo družstvo s názvem STS Chvojkovice Brod. Gratulujeme a těšíme se na příští rok!

Photo by Jana Tlapáková

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 480 poslední aktualizace: zburi, 12.10.2015