edavi| tisk | spravovat

Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze pozvala na čtvrtek 4. června 2015 úspěšné uchazeče přijaté na studijní průměr, aby si mohli ještě před zápisem vyzkoušet nanečisto studium medicíny.

54565

Průvodci jim byli současní studenti 1. LF UK, kterých se mohli vyptat i na „zákulisní“ informace a studentský život. Dveře jim otevřely ústavy anatomie, biochemie, fyziologie, histologie, všeobecného lékař­ství a ústav vědeckých informací. Společně se svými budoucími učiteli a staršími spolužáky nahlédli do studia medicíny na naší fakultě a měli možnost ochutnat výuku v prvním a druhém ročníku.Všem zúčastněným děkujeme a přejeme hezké léto!

Foto: Petr Heřman

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 1218 poslední aktualizace: edavi, 05.06.2015
Hodnocení: (hodnotili 2 uživatelé) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.