1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
zburi| tisk | spravovat

Studentský jarmark 2016

Ve středu 5. října 2016 se za podpory Univerzity Karlovy uskuteční v nádvořích Karolina již tradiční Studentský jarmark. Akce je koncipována jako neformální uvítání akademického roku a jejím cílem je prezentovat studentům a nejen jim širokou škálu studentských spolků napříč univerzitou, jejich aktivity a širší možnosti spolupráce a zapojení se do aktivního dění na UK.

Prezentace spolků na jednotlivých stáncích doplní také různé workshopy, burza knih a také různá překvapení. Součástí bude i bohatý hudební program zajišťovaný studentskými kapelami. K dispozici bude možnost občerstvení jak na stáncích, tak ve Studentském klubu Celetná 20.

Jarmark bude oficiálně zahájen v 13:00 a jeho program na nádvořích bude pokračovat do 22:00, poté se akce přesune na hudební after-party do Studentského klubu Celetná 20.

Akce je otevřená zdarma všem zájemcům z akademické obce i širší veřejnosti. Pořadatelé Jarmarku si zároveň dovolují pozvat na paralelně probíhající Veletrh pracovních příležitostí Univerzity Karlovy - Absolvent, který se bude konat již od dopoledních hodin v sousedících prostorách v rámci areálu Karolina.

65223


Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 161 poslední aktualizace: zburi, 30.09.2016
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.
zavřít