KONTAKTY:
Oddělení pro vědeckou činnost a zahraniční styky

Kateřinská 32, 121 08 Praha 2

Úřední hodiny:
Pondělí: 08.00 - 12.30
Úterý:    12.30 - 15.30
Středa:   08.00 - 12.30
Čtvrtek: 12.30 - 15.30
Pátek:     zavřeno

Od 1.7. do 31.8
pouze ve středu
od 8.00-15.30

v ostatní pracovní dny pouze po předchozí telefonické domluvě

Vedoucí oddělení

Lékařská etika
Neurovědy

Promoce, stipendia

Databáze pro DSP, přijímací řízení, stipendia, promoce
Bc. Bohdana Frantíková                                                                                                       tel.: 224 964 314

Zahraniční styky/Erasmus+

Mgr. Iveta Lodrová

Mgr. Lenka Medová

lmedo| tisk | spravovat

Stipendijní pobyty v zahraničí v rámci rozpisu kvót mezinárodních smluv na akademický rok 2017/2018

Dovolujeme si Vás informovat o nabídce stipendijních pobytů pro studenty a akademické pracovníky UK, které se uskuteční v rámci rozpisu kvót mezinárodních smluv v akademickém roce 2017/2018.

Přesné informace ke stipendiím jsou k nalezení na webových stránkách Domu zahraniční spolupráce MŠMT: http://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/43_mezinarodni_smlouvy-rozpis_kvot/

Nabídka stipendií není specifikována na konkrétní vysoké školy v zahraničí. Předpokládá se, že si uchazeči sami vyhledají kontakty, o které mají zájem. Doporučuje se, aby v době podání přihlášky už měli uchazeči navázán kontakt s příslušným pracovištěm v zahraničí.

Stipendia jsou určena pro řádné studenty Univerzity Karlovy v Praze. Vybraní uchazeči by jimi tudíž měli zůstat i během svého stipendijního pobytu v zahraničí.

Zájemci musí předložit ve dvou vyhotoveních (1 originál a 1 kopie) následující doklady:

1. Přihlášku potvrzenou fakultou (Návrh na vyslání/Žádost o přiznání stipendia)

2. Studijní záměr

3. Studijní průměr

Vzhledem k zavedení elektronické evidence podání Návrhu na vyslání si uchazeči příslušný formulář vyplní elektronicky na uvedené internetové stránce: http://www.dzs.cz/ (Odkaz: Programy - Akademická informační agentura- Mezinárodní smlouvy- VŠ stipendia - Formulář.)

Vyplněné přihlášky a další doklady se stanoveným pořadím studentů je třeba zaslat na Rektorát UK – Odbor zahraničních vztahů do níže uvedených termínů.

Do 19. 10. 2016: Rusko

Do 14. 12. 2016 : Čína, Egypt, Chorvatsko, Makedonie, Slovinsko, Švédsko

Do 04. 01. 2017: Itálie, Řecko

Do 20. 02. 2017: Slovensko

Upozornění:

Dle informací ve vyhlášení stipendií nebude cestovné na letní školy do Chorvatska a Slovinska ze strany MŠMT refundováno.

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení pro vědeckou činnost . počet zobrazení: 281 poslední aktualizace: zburi, 12.09.2016