zburi| tisk | spravovat

Fotoreportáž z Pikniku 2016

Ve čtvrtek 19. května se uskutečnil tradiční Piknik, který každoročně pořádá Spolek mediků českých. Díky pěknému počasí a dobrému jídlu, pití a muzice se další ročník této akce nebývale vydařil.

62670V zahradě Psychiatrické a Neurologické kliniky 1. LF UK a VFN jste si mohli ochutnat mnoho dobrého jídla – ať už grilovaného či napečeného – od našich přednostek, přednostů, profesorek, profesorů a dalších členů akademické obce.  A zatančit jste si mohli na hudbu skvělé kapely Brownies, která Piknik provází již od roku 2013.

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 519 poslední aktualizace: zburi, 23.05.2016