zburi| tisk | spravovat

ESO- SMČ Mikulášska karaoke párty

Spolek mediků českých – Erasmus Students´Office

přináší fotoreportáž z akce „Mikulášská karaoke párty“, která se konala ve čtvrtek 6.12. v baru Jampa Dampa, kde jsme měli karaoke  jen pro sebe. Mnozí se zpočátku zdráhali zpívat před publikem, ale  nakonec se odvážili všichni a mikrofon šel pak z ruky do ruky:-).

Před párty jsme se prošli vánočně nazdobenou Prahou a ti hodní z nás dostali mikulášskou nadílku! Ta ale nebyla zadarmo, každý musel zaspívat svou národní koledu .

Všichni jsme se perfektně bavili a po Novém roce budeme v našich akcích pokračovat. Těšíme se na setkání na kluzišti!

Fotografie jsou na http://eso1lfuk.rajce.idnes.cz/.

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení vnitřní komunikace , SMČ . počet zobrazení: 3420 poslední aktualizace: zburi, 06.03.2015