1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
zburi| tisk | spravovat

VII. sjezd České společnosti kardiovaskulární chirurgie

Již VII. sjezd České společnosti kardiovaskulární chirurgie se letos uskuteční v Praze v termínu od 13. do 15. 11. 2016, v Clarion Congress Hotel Prague.

Sjezdu České společnosti kardiovaskulární chirurgie se zúčastní nejen odborníci z řad kardiochirurgů a cévních chirurgů, ale také řada specialistů z oboru kardiologie, angiologie, radiologie a dalších oborů významných pro vysokou úroveň současné diagnostiky a léčby kardiovaskulárních onemocnění. Pozvání na odborné setkání je směřováno také na anesteziology, perfuzionisty, intenzivisty a rovněž zdravotní sestry.

Oficiální pozvání předsedy ČSKVCH pana doc. MUDr. Petra Němce, CSc., MBA, a předsedy organizačního výboru pana prof. MUDr. Jaroslava Lindnera, CSc., FICS, naleznete zde.

Mezi několika významnými zahraničními odborníky, kteří potvrdili účast na VII. sjezdu České společnosti kardiovaskulární chirurgie jsou: DR. EMMANUEL LANSAC, PhD., specialista v oboru kardiochirurgie, který v současné době působí v Institutu Mutualiste Montsouris v Paříži a PROF. DOMENICO PALOMBO, FEBVS z oddělení cévní a endovaskulární chirurgie Fakultní nemocnice San Martino.

Více ZDE

 

 


Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 118 poslední aktualizace: mfial, 17.10.2016
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.
zavřít