zburi| tisk | spravovat

Přednášky v rámci festivalu Týden vědy a techniky

1. LF UK připravila v rámci festivalu Týden vědy a techniky řadu zajímavých přednášek našich předních odborníků, které se konaly v Akademickém klubu 1. LF UK. Podívejte se na malou fotoreportáž z předchozího programu.

4. listopadu 2016 - prof. MUDr. Tomáš Stopka, PhD. - "Zrání (krvinek) a jeho neduhy"

7. listopadu 2016 - prof. PhDr. Michal Miovský, PhD - "Etablování nového oboru adiktologie a proces jeho vývoje v mezinárodním kontextu"

8. listopadu 2016 - MUDr. Mikuláš Mlček, PhD. -  "Jak se učí lékaři?"

11. listopadu 2016 - MUDr. Lukáš Lacina, PhD. - "Kožní nádory-dožijeme se každý svého?"

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 521 poslední aktualizace: zburi, 16.11.2016