ejano| tisk | spravovat

Návrh na uzavření DPP a DPČ s výkonem práce v rizikovém prostředí

V příloze naleznete formulář "Návrh na uzavření dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti". Tento formulář je potřeba vyplnit před uzavřením DPP nebo DPČ v případě, že půjde o výkon práce v rizikovém prostředí.
V příloze naleznete podklady pro vyplnění údajů o rizikových faktorech, jejich míře a kategorii. (Jedná se o přílohu k nařízení vlády č. 432/2003 Sb., a vyhledaná a vyhodnocená rizika na jednotlivých pracovištích 1. LF UK.)
Do položky ostatní rizika může patřit např. manipulace s tlakovými lahvemi, práce s elektrickým nářadím, práce ve výškách, fyzická námaha, řízení vozidla u řidičů rezidentů, atd.

Za obsah této stránky odpovídá: Ten, kdo text vložil. počet zobrazení: 2176 poslední aktualizace: ejano, 30.08.2016