zburi| tisk | spravovat

Muzejní noc 2016 na Jedničce!

Po loňském úspěšném zapojení naší fakulty do Pražské muzejní noci pro Vás i letos připravujeme bohatý program. Na všechny komentované prohlídky si nelze rezervovat místo dopředu. Skupinky budou vpouštěny dle aktuálního pořadí ve frontě.

Anatomický ústav

Komentované prohlídky: Napříč Anatomií
V Anatomickém muzeu na Vás čeká zajímavá cesta nejen lidskou anatomií. Co se v nás skrývá? Jak se anatomie učila dříve a jak dnes? Kapacita omezená (25 lidí/prohlídka)! Prohlídky po 30 minutách.

Přednáška: Od mumií k celebritám: Z dějin tetování
Kdy se začal člověk tetovat? Proč tak učinil? A jak se lišily techniky dávných a mimoevropských kultur od „kérování" elektrickým strojkem? Přednáška o tetování ve Velké posluchárně! čas: 17.00–18.30
Kapacita je omezena a je nutno se registrovat na tomto odkazu nebo na mail: zuzana.burianova@lf1.cuni.cz.

Stomatologické muzeum

Komentované prohlídky: Historie stomatologie

Každou hodinu na Vás čeká komentovaná prohlídka o historii a zázracích zubního lékařství. Kapacita omezená (15 lidí/prohlídka)!

Faustův dům

Přijďte se podívat na výstavu akademického malíře Pavla Koutského ve Fausťáku. Promítat se také bude jeden z jeho animovaných filmů.

Kromě toho se můžete na všech místech těšit na bohatý doprovodný program. Pobavte se u chemických pokusů, ve fotokoutku, zkuste si první pomoc, ústní hygienu, arteterapii či zakuste život s handicapem.

Více ZDE

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 1342 poslední aktualizace: zburi, 26.05.2016