tnikl| tisk | spravovat

Logo 1. LF a UK pro použití ve výukových materiálech pro e-learning

Logo 1. LF a UK pro použití výhradně v elektronických výukových materiálech určených pro e-learning poptávejte emailem zdeLogo 1. LF UK v Praze poskytujeme, se souhlasem oddělení komunikace 1. LF, pouze na vyžádání a výhradně k označení výukových dokumentů určených pro e-learning. Logo 1. LF je dostupné v základních barvách bílá, černá, tmavomodrá. V žádosti uvádějte barvu podkladu. Použití loga UK vydáváme se souhlasem děkanátu 1. LF a oddělením pro vnější vztahy UK. Jeho použití se řídí těmito zásadami. Logo 1. LF UK pro tisk na postery, diplomové práce, promoční pozvánky a jiné účely poptávejte u oddělení komunikace 1. LF UK, nebo emailem zde.

Za obsah této stránky odpovídá: Ten, kdo text vložil. počet zobrazení: 12849 poslední aktualizace: zburi, 08.09.2015
Hodnocení: (hodnotilo 52 uživatelů) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.