trnko| tisk | spravovat

Dohoda o uzavírání opakovaných pracovních poměrů

UK zastoupená rektorem prof.T.Zimou DrSC. a odborové organizace působící na 1. LF UK uzavřely dohodu o  pravidlech jiného postupu při uzavírání a opakování pracovního poměru na dobu určitou podle ust. paragr.. 39 odst. 4 Zákoníku práce.

Jedná se o důležitou dohodu, kterou umožňuje ZP, pro uzavírání opakovaných pracovních poměrů na dobu určitou pro řešení grantů a výzkumných úkolů, které na sebe často navazují a jejichž řešitelům je vyplácena mzda z těchto účelově vázaných grantových prostředků.

Za obsah této stránky odpovídá: Odborová organizace VOS 1.LF UK . počet zobrazení: 796 poslední aktualizace: trnko, 11.02.2015