zburi| tisk | spravovat

Cena Josefa Hlávky za vědeckou literaturu za rok 2015

Nadace Český literární fond bude opět společně s Nadáním Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových udělovat Ceny Josefa Hlávky za uplynulý rok.

Cena je udělována za původní knižní práci z oblasti vědecké a odborné literatury publikovanou v České republice v hodnoceném kalendářním roce, a to ve čtyřech vědních oblastech:

- společenské vědy

- vědy o neživé přírodě

- vědy o živé přírodě

- lékařské vědy

Slavnostní předání cen se uskuteční tradičně v červnu na zámku v Lužanech u Plzně.

Návrhy na ocenění (včetně 1 výtisku publikace) může zaslat každá právnická i fyzická osoba do 5. února 2016 na adresu:

Nadace Český literární fond, Pod Nuselskými schody 3, 120 00 Praha 2

telefon: 222 560 081-2, e-mail: hajkova@nclf.cz, www.nclf.cz

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 233 poslední aktualizace: zburi, 15.01.2016