dsane| tisk | spravovat

Bakalářské a navazující magisterské obory

Adiktologie

Barcelona: University of Barcelona. Faculty of Education. Smlouvu máme uzavřenou na období 2016 až 2020. Můžeme vysílat 1 studenta navazujícího magisterského cyklu na 6 měsíců. Vyučovací jazyk je španělština a katalánština. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde.
Ghent: Ghent University. Faculty of Psychology and Pedagogical Sciences. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenty bakalářského nebo navazujícího magisterského cyklu po 4 měsících. Vyučovací jazyk je holandština, ale škola nabízí také kurzy v angličtině (jejich seznam podle fakult si můžete najít na stránkách univerzity, viz odkaz). Bližší informace pro výměnné studenty, včetně přijíždějících studentů programu Erasmus+ najdete zde.
Oslo: University of Oslo. Faculty of Medicine. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 1 studenta doktorského cyklu na 5 měsíců. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+, včetně nabídky kurzů v angličtině, najdete zde.
Záhřeb: University of Zagreb. Faculty of Education and Rehabilitation Sciences. Smlouvu máme uzavřenou na období 2016 až 2020. Vyučovací jazyk je chorvatština, v nabídce jsou však také kurzy v angličtině. Můžeme vysílat 1 studenta bakalářského nebo magisterského cyklu na 5 měsíců. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde (kurzy v angličtině na Faculty of Education and Rehabilitation Sciences najdete zde).

Ergoterapie

Ancona: Università Politecnica delle Marche. Facoltà di Medicina e Chirurgia. Smlouvu máme na období 2015 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenty po 3 měsících na Praktickou stáž. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde. (Sdílená smlouva pro ergoterapii a fyzioterapii.)
Ghent: Artevelde University College. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 1 studenta bakalářského cyklu na 3 měsíce. Pro výměnné studenty je v nabídce program v angličtině. Informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde.
Stockholm: Karolinska Institutet. Smlouvu máme uzavřenou na období 2015 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenty bakalářského cyklu po 3 měsících. Pro výměnné studenty je v nabídce program v angličtině (na stránkách KI si lze najít program v angličtině pro occupational therapy, viz odkaz). Informace pro výměnné studenty, včetně přijíždějících studentů programu Erasmus+, najdete zde.
Vídeň: FH Campus Wien. University of Applied Sciences. Department of Occupational Therapy. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenty bakalářského cyklu po 5 měsících. Vyučovací jazyk je němčina, pro některé obory výlučně (detailní studijní plán pro ergoterapii, včetně údajů o vyučovacím jazyce jednotlivých kurzů, najdete na jejich stránkách, viz níže). Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde. (Sdílená smlouva pro ergoterapii a fyzioterapii.)

Fyzioterapie

Madrid: Universidad CEU San Pablo. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 1 studenta bakalářského cyklu na 3 měsíce. Vyučovací jazyk je španělština. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde.
Vídeň: FH Campus Wien. University of Applied Sciences. Department of Occupational Therapy. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenty bakalářského cyklu po 5 měsících. Vyučovací jazyk je němčina, pro některé obory výlučně (detailní studijní plán pro fyzioterapii, včetně údajů o vyučovacím jazyce jednotlivých kurzů, najdete na jejich stránkách, viz níže). Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde. (Sdílená smlouva pro ergoterapii a fyzioterapii.)

Všeobecná sestra

Brusel: Erasmus University College Brussels (Erasmushogeschool Brussel). Faculty of Nursing. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Vyučovací jazyk je nizozemština. Můžeme vysílat 2 studenty bakalářského cyklu po 3 měsících. Informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde.
Castelló de la Plana: Universitat Jaume I. Smlouvu máme na období 2015 až 2020. Můžeme vysílat 1 studenta bakalářského cyklu na 5 měsíců. Vyučovací jazyk je španělština, některé kurzy by snad měly být nabízeny i v angličtině. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ na Fakultě lékařských věd najdete zde
Kempten: Hochschule Kempten. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2020. Můžeme vysílat 4 studenty bakalářského cyklu po 5 měsících. Vyučovací jazyk je němčina, v omezené míře nabízí škola také kurzy v angličtině. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde
Kuopio: Savonia University of Applied Sciences. School of Health Care. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2017. Můžeme vysílat 2 studenty bakalářského cyklu po 3 měsících. V nabídce pro výměnné studenty jsou kurzy v angličtině. Informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde (lze se proklikat na studijní plány School of Health Care v angličtině).
Tallin: Tallin Health Care College. Smlouvu máme uzavřenou na období 2016 až 2020. Můžeme vysílat 2 studenty bakalářského cyklu po 3 měsících. Vyučovací jazyk je estonština, u výměnných studentů se očekává předběžná znalost angličtiny. V nabídce školy je také několik kurzů v angličtině. Bližší informace pro přijíždějící studenty programu Erasmus+ najdete zde.
Wolverhampton: University of Wolverhampton. Smlouvu máme uzavřenou na období 2014 až 2017. Můžeme vysílat 6 studentů bakalářského cyklu po 4 měsících.

Za obsah této stránky odpovídá: Ten, kdo text vložil. počet zobrazení: 1804 poslední aktualizace: dsane, 08.04.2016