zburi| tisk | spravovat

Akademický senát 1. LF UK se připojuje k prohlášení AS PřF k událostem, které proběhnou 17. listopadu na Albertově

AS PřF UK s potěšením přijímá aktivity směřující k uctění památky mezinárodního dne studenstva s českými dějinnými konsekvencemi a hodnotami, které tento svátek nese. AS PřF UK nesouhlasí s tím, aby byl prostor Albertova a jeho symbolický význam spojený se 17. listopadem kýmkoli účelově zneužíván pro jeho partikulární politické zájmy.AS PřF UK odsuzuje populismus a šíření lží a výzývá všechny veřejně činné členy společnosti k věcné a kritické diskusi o aktuálních tématech založené na ověřitelných faktech.

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 342 poslední aktualizace: zburi, 15.11.2015
Hodnocení: (hodnotili 2 uživatelé) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.