zburi| tisk | spravovat

6. Ročník soutěže dvojic studentů v poskytování odborné první pomoci

Zveme studenty na 6. ročník soutěže dvojic studentů zdravotnických oborů VŠ/VOŠ v poskytování odborné první pomoci "Inter Vitam et Exitum", který se bude konat v Pardubicích v termínu 16.-18. září 2016. Jde o studentskou záchranářskou soutěž v současnosti nejrealističtěji simulující skutečný život a provoz na zdravotnické záchranné službě - jednu 24 hodinovou službu, během které soutěžící při svých výjezdech ošetří řadu pacientů. Tři nejlepší soutěžní dvojice obdrží hodnotné ceny (zdravotnické vybavení, knihy, hodinky aj.).

Více informací a přihlášku naleznete ZDE

64181

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 224 poslední aktualizace: zburi, 11.08.2016