vhejs| tisk | spravovat

Life science meets IT
  • Kdy: 20.5.2016 - 22.5.2016
  • Kde: Heidelberg, Německo

Ve dnech 20. - 22. května 2016 pořádají německý EIT Health GmbH, Hackerstolz e.V., Heidelberg Startup Partners e.V. a Univerzita v Heidelbergu konferenci s názvem '{Life science} meets IT' v Heidelbergu. Událost poskytne příležitost k debatě o inovativních řešeních výzev zdravotnictví s pomocí informačních technologií. Akce je zaměřena na mladé podnikatele, techniky a IT odborníky. Registrace je zpoplatněna. Další informace jsou dostupné zde.

Předběžná výzva k předkládání návrhů: výzkum viru zika

Evropská komise oznámila blížící se výzvu k předkládání návrhů pro výzkum viru zika. Výzva bude oficiálně spuštěna 15. března 2016 a uzávěrka bude 28. dubna 2016. Podrobné informace včetně prezentace z webináře o k výzkumu viru zika naleznete zde.

Seminář: Podpora českých výzkumníků v Bruselu při zapojování do mezinárodních VaVaI aktivit
  • Kdy: 27.4.2016
  • Kde: Brno (Česká republika)

Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace a Kancelář Jihomoravského kraje pro meziregionální spolupráci spolupořádají Seminář Podpora českých výzkumníků v Bruselu při zapojování do mezinárodních VaVaI aktivit, který se koná dne 27. dubna 2016 v Brně (Česká republika). Součástí programu je prezentace činností a služeb kanceláře CZELO. Zájemci se mohou registrovat do 21. 4. 2016. Více informací naleznete zde.

Za obsah této stránky odpovídá: MICEP. počet zobrazení: 261 poslední aktualizace: vhejs, 16.03.2016