zburi| tisk | spravovat

1. LF UK v Praze otevře první lednovou sobotu své dveře veřejnosti

Zájemci o studium všeobecného a zubního lékařství i nelékařských oborů mohou v sobotu 9. ledna 2016 od 10.00 do 13.00 navštívit 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Dovědí se podrobnosti o fakultě a oborech, které zde lze v akademickém roce 2016/2017 studovat, o podmínkách přijetí ke studiu i o průběhu přijímacího řízení. Získají také řadu dalších užitečných informací včetně poznatků o studentském životě.

58592

Kromě přednášek a prezentací budou mít návštěvníci příležitost podívat se na vybraná pracoviště fakulty a v mnoha z nich si i sami vyzkoušet různé učební pomůcky simulující reálné situace. Ve výjimečně otevřeném Anatomickém a Stomatologickém muzeu si budou moci prohlédnout jedinečné exponáty. Pro zájemce o vědu a výzkum je mimo jiné připravena návštěva nového Centra pokročilého preklinického zobrazování, které je vybaveno moderními přístroji pro sledování organismů malých laboratorních zvířat.

Podrobnosti o Dni otevřených dveří 1. LF UK jsou k dispozici na:

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 407 poslední aktualizace: zburi, 04.01.2016